Хореографічний ансамбль «Вишиванка»

Хореографічний ансамбль «Вишиванка» було створено у липні 2015 року. З невеликого хореографічного гуртка, що сформувався у стінах ДНЗ «Лісова казка» с. Добростани Яворівського р-н., за один рік, виріс колектив, який налічує близько 60 учасників у віці від 2,5 до 12 років.

7eeytbkm7-q
З 1 вересня 2016 року ансамбль «Вишиванка» існує при Львівській обласній громадській організації «Разом». Ця дата стала днем заснування ансамблю.
У концертній програмі ансамблю танці близькі та зрозумілі дітям. Вони захоплюють своєю виразністю, цікавим сюжетом, яскравістю костюмів.

zjmvumgxi20
Велика увага в ансамблі «Вишиванка» приділяється вивченню українського народного танцю та трансформація його для дитячої хореографії. Ці танці цікаві оригінальністю сюжетів, колоритом народного костюму
Мета керівника ансамблю полягає в тому, щоб дати можливість дітям спробувати свої сили і в класичному, і в національному танці, і в сучасній хореографії.

bh1mkudtd3w
У репертуарі ансамблю існують танцювальні номери, з яких розпочинається концертна діяльність учасників «Не плач» (присвячений пам’яті героям Небесної сотні), «Пригоди жабенят» та «Котики». Вивчивши і відпрацювавши рухи танців: «Березнянка», «Гопачок», «Гуцулка», діти приступають до вивчення більш складних номерів – від простого до більш складного.

r-hcvkujm9u
Увесь концертний репертуар ансамблю складається з номерів, які створені в колективі. Робота над кожним номером не припиняється після його появи на сцені. Танець з часом відшліфовується, стає виразнішим, збагачується новими деталями.

vbcrgt8k_l4
Ансамбль підтримує тісні зв’язки зі школами, де навчаються учасники колективу. Активно працює батьківський комітет «Вишиванки», залучаючи батьків до організації концертів, пошиття костюмів, ремонту танцювального залу тощо.
Не тільки заняття проходять цікаво та змістовно, але й дозвілля. Учасники святкують разом всі свята. З покоління в покоління передаються традиції ансамблю.

vd9xulda7zi
Керівником дитячого хореографічного ансамблю «Вишиванка» є Войтихівська Ольга Миронівна, яка у 2014 р. закінчила ЛДУКіМ за спеціальністю «хореографія». У 2014 р. вступила у ЛНУ ім. І.Франка, та у
2016 р. здобула ступінь бакалавра хореографії. Зараз здобуваю ОКР “спеціаліст” за фахом “хореографія” у ЛНУ ім. І.Франка.

r369bxxxpmm
Ансамбль «Вишиванка» став візитівкою Яворівщини. Колектив проводить велику концертну діяльність, є учасником міських, районних та обласних заходів, Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів, концертів та благодійних акцій.