Дошка оголошень

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Відділ освіти Яворівської райдержадміністрації інформує, що відповідно до наказу департаменту освіти і науки Львівської ОДА від 30.03.2020             №07-01/80 з 1 квітня 2020 року відновив роботу оновлений сервіс реєстрації дітей у чергу до закладів дошкільної освіти Львівської області е-Садок за адресою: http:// sadok.loda.gov.ua//.

Реєстрація дітей у чергу до закладів дошкільної освіти Львівської області здійснюється відповідно до Положення про електронний  сервіс реєстрації дітей у чергу до закладів дошкільної освіти Львівської області (нова редакція), затвердженого наказом департаменту освіти і науки Львівської ОДА від 30.03.2020 №07-01/80, з яким ви можете ознайомитись за адресою:

http://  sadok.loda.gov.ua//. 

ВАЖЛИВО ЗНАТИ!

Відповідно до п. 2.3. Положення батьки мають можливість зареєструвати заявку однієї дитини у 3 заклади дошкільної освіти. Перш, ніж розпочати реєстрацію, радимо на сайті sadok.loda.gov.ua увійти в розділ «Про проєкт» та детально ознайомитись з новим Положенням про електронний сервіс реєстрації дітей у чергу до закладів дошкільної освіти Львівської області.

Відповідно до п.3.3 Положення першочергово зараховуються діти пільгових категорій, які визначені п. 3.4. даного Положення. В електронній черзі існує фіксована квота для пільгової категорії: перші 30 % від фактичної наповнюваності відповідної вікової групи розраховані для даної категорії дітей.

Згідно з п. 4.5 Положення при укомплектуванні груп раннього віку (2-3 роки та молодшого віку 3-4 роки) зараховуються заявки дітей, яким станом на 1 вересня виповнилося повних 2 або 3 роки.

П. 2.6. заявник самостійно стежить за черговістю та статусом своєї заявки в електронній черзі через особистий кабінет в межах Сервісу або через публічні сторінки Сервісу.

УВАГА ЗМІНИ!

При перегляді черги у закладах дошкільної освіти батьки не зможуть бачити відкриті списки дітей у відповідних групах. Відповідно до п. 3.8. персональні дані у заявках інших Заявників приховуються відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Заявки дітей, які були зареєстровані у групи раннього віку на 2021-2022 н.р. та 2022-2023 н.р. (тобто, діти народжені у 2019, 2020 роках), вилучені з бази.

Відповідно до п 4.1.  Положення з 1 жовтня до 1 червня поточного року модератор закладу, відповідальний за електронну реєстрацію, створює відповідні черги для зарахування дітей з 1 вересня наступного року.

Реєстрація дітей у новостворені групи раннього віку (діти, які народжені у 2019 році) та у молодші групи (діти, які народжені у 2017 році) розпочнеться з 01 жовтня 2020 року.

Усі батьки матимуть можливість подати заявки дітей в обрані три заклади дошкільної освіти району.

При поданні заявок вилучений пріоритет щодо обрання закладу. Відповідно до п. 3.1 електронна черга формується у хронологічному порядку надходження заявок із врахуванням пріоритетності дітей із пільговим статусом. Відповідна порядковість у електронній черзі є обов’язковою умовою зарахування дитини до ЗДО.

Згідно з п. 4.7.6 Положення при реєстрації дітей до ЗДО заявники повинні у електронній черзі обов’язково завантажити сканкопію свідоцтва про народження дитини та документ, який підтверджує право на пільгове зарахування до ЗДО (посвідчення чи довідку для підтвердження пільгового статусу).

_____________________________________________________________________________

Н А К А З

КЕРІВНИКА  ЯВОРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ЛАНКИ

ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ  ПІДСИСТЕМИ

ЄДИНОЇ  ДЕРЖАВНОЇ  СИСТЕМИ  ЦИВІЛЬНОГО  ЗАХИСТУ

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

“18 ” березня 2020 р.                            Яворів                                                   № 6

 

Про запобігання поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом

COVID-2019, у Яворівському районі

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 (у редакції відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року № 215), рішення позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (Протокол № 8 від 17.03.2020), за результатами розгляду питання порядку денного позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 18.03.2020 року (Протокол №8), з метою запобігання поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-2019, у Яворівському районі,

 

Н А К А З У Ю:

1.1. Взяти до відома:

1.1.1.  Інформацію завідувача Яворівського районного відділу Державної установи “Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України” Гринчука Ярослава Михайловича.

1.1.2. Рішення Експертної комісії з визначення рівнів та класів надзвичайних ситуацій Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 12 березня 2020 року (протокол № 104/02-20), що ситуація пов’язана із загрозою розповсюдження в Україні гострої респіраторної хвороби СОУГО-19, спричиненої коронавірусом 8АЯ8-СоУ-2, визначена як медико-біологічна надзвичайна ситуація природного характеру (код 20713 – НС пов’язана з епідеміологічним спалахом небезпечних інфекційних хворіб). Регіон розповсюдження – вся територія України, рівень надзвичайної ситуації – державний.

1.2. Заборонити:

 • Відвідування закладів освіти її здобувачами

Термін виконання – до 03.04.2020 або особливого розпорядження

1.2.2. Проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Термін виконання – з 00 год. 01 хв 17.03.2020 до 03.04.2020 або особливого розпорядження

1.2.3. Роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Термін виконання – з 00 год. 01 хв 17.03.2020 до 03.04.2020 або особливого розпорядження

1.2.4. Регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями).

Термін виконання – з 12 год. 00 хв 18.03.2020 до 03.04.2020 або особливого розпорядження

1.2.5. Перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному транспортному засобі у міському автомобільному транспорті, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах у звичайному режимі руху.

Термін виконання – з 12 год. 00 хв 18.03.2020 до 03.04.2020 або особливого розпорядження

 • Перевезення понад 10 пасажирів одночасно в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі.

Термін виконання – з 12 год. 00 хв 18.03.2020 до 03.04.2020 або особливого розпорядження

 • Заїзд на територію автостанцій автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні, та реалізацію власниками автостанцій квитків автомобільним перевізникам, які виконують такі перевезення.

Термін виконання – з 12 год. 00 хв 18.03.2020 до 03.04.2020 або особливого розпорядження

1.3.3 метою координації дій органів державної влади та місцевого самоврядування із запобігання розповсюдження територією Яворівського району гострої респіраторної хвороби СОУГО-19, спричиненої коронавірусом 5АЯ5-СоУ-2, утворити Координаційний Штаб в складі:

Шумський Андрій Миколайович – голова Яворівської районної державної адміністрації;

Сичак Володимир Федорович – голова Яворівської районної ради (за згодою);

Денега Віталій Богданович – перший заступник голови Яворівської районної державної адміністрації;

Мацелюх Володимир Ярославович – заступник голови Яворівської районної ради (за згодою);

Гринчук Ярослав Михайлович – завідувач Яворівського районного відділу Державної установи “Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України” (за згодою);

Бундз Юрій Степанович – начальник Управління Держпродспоживслужби у Яворівському районі (за згодою).

1.4. Директору  некомерційного підприємства Яворівської районної ради «Яворівська ЦРЛ», начальнику районної медичної служби цивільного захисту Дмитріву Михайлу Володимировичу

забезпечити:

 • Спільно з медичними закладами району подання щодня Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації інформації про здійснення заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОУГО-19, спричиненої коронавірусом 8АЯ8-СоУ-2, для її узагальнення та інформування Кабінету Міністрів України

Термін виконання – до 03.04.2020 або особливого розпорядження

 • Тимчасове припинення проведення планових заходів з госпіталізації та планових операцій, крім термінових та невідкладних.

Термін виконання – до 03.04.2020 або особливого розпорядження

 • Максимальну готовність та перепрофілювання медичних закладів для прийому та лікування інфікованих хворих у тяжких станах.

Термін виконання – до 03.04.2020 або особливого розпорядження

1.4.4. У закладах охорони здоров’я, які визначені як резервні для лікування хворих на гостру респіраторну хворобу СОУГО-19, спричиненої коронавірусом 5АІ15-СоУ-2, організувати виписку або переведення пацієнтів на доліковування в інші територіальні заклади охорони здоров’я області.

Термін виконання – до 20.03.2020

 • Сектору з інфраструктурних проектів та захисту довкілля райдержадміністрації (Г.Прядко), медичним закладам району, сектору житлово-комунального господарства та енергетики райдержадміністрації (В.Коструба), керівникам суб’єктів господарювання опрацювати питання щодо організації спеціальних регулярних пасажирських перевезень для забезпечення діяльності визначених ключових підприємств, організацій, установ району, об’єктів критичної інфраструктури та забезпечення життєдіяльності населення.

Термін виконання – до 03.04.2020 або особливого розпорядження

 • Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (У.Ганусяк) Сектору з інфраструктурних проектів та захисту довкілля райдержадміністрації (Г.Прядко), сектору житлово-комунального господарства та енергетики райдержадміністрації (В.Коструба), органам місцевого самоврядування:
 • Забезпечити надання соціальних послуг особам похилого віку, що перебувають на обліку в територіальних центрах соціального обслуговування (надання соціальних послуг), центрів надання соціальних послуг, а саме:
 • забезпечити щоденне спілкування з підопічними в телефонному режимі з метою виявлення потреб;
 • забезпечити надання соціальної послуги вдома першочергово в частині забезпечення життєво-необхідних потреб підопічних (доставка ліків, продуктів харчування, санітарно-гігієнічних засобів, зв’язок з сімейним лікарем тощо).

Термін виконання – до 03.04.2020 або особливого розпорядження

 • Забезпечити постійний моніторинг життєдіяльності сімей (осіб), що перебувають у складних життєвих обставинах з метою виявлення потреб та у разі необхідності забезпечити надання соціальних послуг

Термін виконання – до 03.04.2020 або особливого розпорядження

1.7.   Міським, селищним, сільським головам:

1.7.1. Забезпечити організацію виконання та контроль за дотриманням на відповідній адміністративній території вимог постанови КМУ від 11.03.2020 №211 (у редакції відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року № 215), своєчасним і повним проведенням профілактичних і протиепідемічних заходів.

Термін виконання – до 03.04.2020 або особливого розпорядження

 • Рекомендувати підприємствам, установам, організаціям забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а за технічної можливості – також роботи в режимі реального часу через мережу “Інтернет.”.

Термін виконання – до 03.04.2020 або особливого розпорядження

 • Опрацювати питання щодо виділення додаткового фінансового ресурсу з місцевих бюджетів для преміювання медичних працівників, які залучені до лікування хворих на гостру респіраторну хворобу СОУГО-19, спричиненої коронавірусом 8АІ15-СоУ-2.

Термін виконання – до 03.04.2020 або особливого розпорядження

 • Забезпечити безперебійне постачання медичних препаратів регулярної терапії до пацієнтів, які їх потребують.

Термін виконання – до 03.04.2020 або особливого розпорядження

1.8. Контроль за виконанням рішення позачергового засідання районної комісії з питань ТЕБ і НС з цього питання покласти на заступника голови тимчасової протиепідемічної комісії з питань запобігання занесенню та поширенню на території Яворівського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-пСоУ.

Голова районної державної адміністрації,

керівник Яворівської районної ланки

територіальної підсистеми ЄДСЦЗ

Львівської області                                          підпис        А.М.ШУМСЬКИЙ

_____________________________________________________________________________

О Г О Л О Ш Е Н Н Я  !

У зв’язку з підвищенням температури атмосферного повітря та початком весняного пожежонебезпечного періоду в районі протягом 5-6 березня поточного року зафіксовано випадки самовільного випалювання населенням сухої рослинності або її залишків на адміністративних територіях Тернавицької, Чернилявської, Краковецької і інш. місцевих рад.

З огляду на зазначене, з метою запобігання виникнення пожеж у природних екосистемах, із настанням пожежонебезпечного періоду,  пропонуємо:

– Вжити дієвих заходів щодо недопущення випалювання сухої рослинності або її залишків на території ради.

– не допускати виникнення пожеж на санкціонованих та несанкціонованих сміттєзвалищах твердих побутових відходів. У разі виникнення таких пожеж вживати всіх можливих заходів щодо їх локалізації та недопущення розповсюдження на прилеглі території.

– Категорично заборонити працівникам комунальних та приватних підприємств спалювати суху рослинність або її залишки, обрізки дерев та кущів (порубочного матеріалу) та твердих побутових відходів у межах населених пунктів та поза ними.

– дотримуватись правил пожежної безпеки та недопущення самовільного випалювання рослинності або її залишків та про шкоду, що завдається довкіллю внаслідок цього.

– учням та студентам навчальних закладів дотримуватись правил пожежної безпеки у лісових масивах та категоричну заборону самовільного випалювання сухої рослинності або її залишків.

– попереджаємо про заходи адміністративного впливу до осіб, які порушують правила пожежної безпеки та самовільно випалюють рослинність або її залишки.

– у разі виникнення пожеж в природних екосистемах на адміністративних територіях негайно повідомляти територіальні підрозділи Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області та чергового райдержадміністрації: за тел. 101 та 2-12-54, вживати невідкладних заходів щодо їх гасіння, залучати наявні технічні, матеріальні та людські ресурси, не допускати поширення пожеж на значні території

_____________________________________________________________________________

Україна

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

ЯворІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

селищного голови Івано-Франківської

селищної ради

16.03.2020                                         смт.Івано-Франкове                        № 10

 

Про призупинення роботи закладів

громадського харчування та торгівельно-

розважальних центрів на території

населених пунктів Івано-Франківської

селищної ради

На виконання протоколу № 7 засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Яворівської райдержадміністрації  від 16.03.2020 року, Протоколу № 6 позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС Львівської обласної державної адміністрації від 10.03.2020 року, з метою вжиття заходів протидії поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом  COVID-2019, керуючись ст..42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1.Призупинити роботу закладів громадського харчування та торгівельно-розважальних центрів (крім аптек, автомобільних заправочних станцій та продуктових торгівельних закладів) на території населених пунктів (смт.Івано-Франкове, село Верещиця, село Лелехівка) Івано-Франківської селищної ради з 17.03.2020 року

Термін виконання :

до окремого розпорядження.

2.Максимально обмежити:

 • пересування населення між населеними пунктами, а також пересування в громадських місцях без крайньої потреби.
 • проведення культурних, політичних, соціальних, релігійних та інших заходів за масовою участю громадян, виключити планування таких заходів, у тому числі пов’язаних з виїздом громадян України за кордон.

Термін виконання – до стабілізації ситуації

3.Скасувати або максимально перевести в режим телефонних або відеоконференцій усі нарадчі заходи та засідання колегіальних і дорадчих органів (зокрема громадських слухань і обговорень).

Термін виконання – до стабілізації ситуації

4.Скасувати проведення особистих прийомів громадян в Івано-Франківській селищній раді.

Термін виконання – до окремого розпорядження

6.Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності на території Івано-Франківської селищної ради:

6.1.Запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань.

Термін виконання – до стабілізації ситуації

3.Контроль за виконанням розпорядження залишаю

Селищний голова                                                         Іван Семеряк

_____________________________________________________________________________

Заява

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

До генерального плану с. Верещиця Івано – Франківської селищної ради

Яворівського району Львівської області

 

Загальні положення

1) Замовник СЕО

Замовником проекту є Івано – Франківська селищна рада.

Вид та основні цілі ДДП

Генеральний план є містобудівною документацією, яка призначена для обґрунтування довгострокової стратегії планування, забудови та іншого використання території на якій реалізуються повноваження Івано – Франківської селищної ради. Генеральний план визначає основні принципи і напрямки планувальної організації та функціонального призначення території, формування організації інженерно – транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою території проектування, захисту території від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження нерухомих об’єктів культурної спадщини та пам’яток археології(якщо вони присутні).

Завданнями проекту Генерального плану с. Верещиця є:

 • обґрунтування майбутніх потреб і визначення переважних напрямів використання територій;
 • урахування державних, громадських і приватних інтересів під час планування, забудови та іншого використання територій з дотриманням вимог містобудівного, санітарного, екологічного, природоохоронного, протипожежного та іншого законодавства;
 • обґрунтування та визначення території проектування для містобудівних потреб;
 • забезпечення раціонального використання території;
 • визначення на території проектування особливих функціональних зон, що мають особливу екологічну, рекреаційну, адміністративну, виробничу – встановлення передбачених законодавством обмежень на їх планування, забудову та інше використання;

—  розроблення містобудівних заходів щодо охорони довкілля та раціонального використання території;

— розроблення заходів щодо пожежної та техногенної безпеки людей на території проектування.

При розробленні генерального плану с. Верещиця Яворівського району врахована, Генеральна схема планування території України, стратегії та програми економічного, демографічного, екологічного, соціального розвитку відповідного населеного пункту чи пунктів, програми розвитку інженерно – транспортної інфраструктури, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження нерухомих об’єктів культурної спадщини та пам’яток археології, чинна містобудівна документація на місцевому рівні та проектна документація, інформація містобудівного, земельного та інших кадастрів, заяви щодо забудови та іншого використання території проектування. Умови для реалізації видів діяльності та об’єктів, які матимуть значний вплив на довкілля, визначаються Схемою планування території відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Згідно зі ст.24 регулюється вибір, надання земельних ділянок та зміна функціонального призначення територій. Також на підставі Схеми планування території буде розроблено генеральний план, який згідно зі ст. 19, зокрема, визначить:

 • функціональне призначення, режим та параметри забудови земельної ділянки, розподіл територій згідно з будівельними нормами, державними стандартами і правилами;
 • містобудівні умови та обмеження;
 • потребу в підприємствах і закладах обслуговування населення, місце їх розташування;
 • доцільність, обсяги, послідовність реконструкції забудови;
 • черговість та обсяги інженерної підготовки території;
 • систему інженерних мереж;
 • порядок організації транспортного і пішохідного руху;
 • порядок комплексного благоустрою та озеленення, потребу у формуванні екомережі;
 • межі прибережних захисних смуг і пляжних зон водних об’єктів.

 

Визначення обсягу СЕО

Обсяг стратегічної екологічної оцінки визначається переліком основних екологічних проблем наявних в Яворівському районі і зокрема на території проектування.

Визначення основних екологічних проблем

Основними екологічними проблемами на території проектування генерального плану с. Верещиця Яворівського району Львівської області є:

 1. Атмосферне повітря — забруднення атмосферного повітря автотранспортом.
 2. Водні ресурси:

– відсутність централізованого водовідведення;

– відсутність встановлених меж водоохоронних зон та прибережних захисних смуг.

 1. Поводження з відходами:

— відсутність санкціонованого місця видалення відходів.

 1. Вплив на техногенне середовище.
 2. Вплив на соціальне середовище.

Цілі охорони довкілля

При визначені сфер охоплення СЕО, основних екологічних проблем, цілей охорони довкілля, у тому числі здоров’я населення, що мають відношення до проекту генерального плану території, були розглянуті стратегічні цілі та завдання щодо виявлених проблем в інших актах законодавства, а саме: Комплексна програма охорони довкілля території проектування на 2020 – 2022 роки:

Цілі охорони довкіллявідносно виявлених екологічних проблемтериторії Сфери охорони довкілля Основні виявлені проблеми, пов’язані із проектом генерального плану Стратегічні цілі інших актів законодавства, які мають відношення до виявлених проблем
1 2 3
Атмосферне повітря Вплив автотранспорту. Впровадження технологій, спрямованих на зменшення забруднення атмосферного повітря.
Водні ресурси Забруднення стічними відходами життєдіяльності підприємства  через відсутність централізованого Зменшення скидання неочишених та недостатньо очищених стоків у водні об’єкти.
  водовідведення в населених пунктах Будівництво, реконструкція споруд для очищення стічних вод. системи роздільної каналізації, каналізаційних мереж і споруд на них.
Поводження з відходами Видалення, захоронения тапереробка твердих побутових відходів. Недосконалість структури санітарного очищення населених пунктів та небезпечний вплив на довкілля існуючих сміттєзвалищ. Зменшення обсягів захоронения побутових відходів шляхом впровадження нових сучасних високоефективних методів їх збирання, перевезення, зберігання, переробки, утилізації та знешкодження. Реформування системи санітарного очищення.
Модернізація діючих та будівництво нових полігонів з метою захоронения відходів
Створення умов для ефективного використання ресурсоцінних компонентів.
  водовідведення в селах Будівництво, реконструкція споруд для очищення стічних вод. системи роздільної каналізації, каналізаційних мереж і споруд на них.
Вплив на техногенне середовище Проектована будівля може негативно впливати на навколишнє середовище створене людиною. Зокрема на навколишні житлові території та землі. – проектні рішення не будуть порушувати сформовану систему комунікацій, пішохідних і транспортних зв’язків, зелених насаджень;

– зона впливу планованої діяльності обмежена межами розглянутої ділянки та санітарно- захисної зони;

– у зоні впливу

планованої діяльності

відсутні

пам’ятники

архітектури, історії;

– на інші об’єкти техногенного середовища викиди забруднюючих речовин будуть впливати в межах встановлених нормативів;

– викиди забруднюючих речовин в розрахункових концентраціях не агресивні щодо будівельних конструкцій з бетону, залізобетону, сталі та інших будівельних матеріалів.

Вплив на соціальне середовище Ризик для групи людей, на яку може вплинути впровадження об’єкта господарської діяльності, з врахуванням особливостей природнотехногенної системи. Намагання звести цей ризик до мінімуму.

Перелік та обсяг інформації

Для розробки СЕО передбачається використовувати наступну інформацію:

 • доповіді про стан довкілля навколо території проектування;
 • статистичну інформацію;
 • лабораторні дослідження стану довкілля;
 • дані моніторингу стану довкілля;

—  оцінку впливу на довкілля планової діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля;

— пропозиції щодо зміни існуючого функціонального використання території.

Розгляд ймовірних екологічних наслідків

Серед основних факторів впливу, пов’язаних із розробкою детального плану території наступні:

—  зменшення викидів забруднюючих речовин у повітря від території проектування та об’єктів розташованих на цій території, шляхом встановлення для сільськогосподарських та виробничих підприємств визначених законодавством розмірів санітарно – захисних
зон, оптимізації схем дорожнього руху.

Строки подання

15 діб з дня отримання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки екологічними проблемами на території населеного пункту с. Верещиця Яворівського району:

відповідно до пп/5, 6 ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».

Голова

Івано – Франківської селищної ради                                                                         І..СЕМЕРЯК (Завантажено 21.01.2020 року о 11:20)

Шановні Краяни !

В літній період заплановано проведення багатьох  заходів та розважальних програм на водних об’єктах із залученням великої кількості населення, до Вас звертається районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій з нагадуванням про необхідність дотримання правил безпеки на воді.

Сумна статистика свідчить про збільшення випадків загибелі людей на водних об’єктах району з початком купального сезону.

Частіше тонуть люди на територіях Домажирської, Калинівської, Лозинської, Новояворівської, Шклівської, Рогізнянської, Завадівської, Немирівської, Терновицької місцевих рад та Яворівському військовому полігоні.

У спекотну погоду більшість мешканців намагається провести свій відпочинок поблизу води на річках, озерах, ставках та інших водоймах.

Купання та плавання – це хороший, корисний і активний відпочинок, який сприяє зміцненню організму, підвищує його опір до шкідливих впливів навколишнього середовища, запобігає простудним захворюванням.

Вода приносить багато  задоволення людям дисциплінованим, обачливим, але вона може завдати багато прикрих неприємностей людям, які не дотримуються правил безпечної поведінки на воді.

З 2006 по 2010 рік на водних об’єктах району загинуло 39 осіб, а за період з 2011 по 2017 рік 35 осіб.

У цьому році 1 червня приблизно о 22.00 год. на території розважального комплексу “Ланцелот”, де в нічний час за територією доглядає сторож,  прийшли житель м.Новояворівськ 1970 р.н., та його співмешканка. Після вживання значної кількості алкогольних напоїв мужчина вирішив скупатись в озері і потонув.

Характерними причинами загибелі на воді були:

– купання в непристосованих для цього місцях, часто у нетверезому стані та в темний час доби. Більшість загиблих складають люди, які приїжджають для відпочинку з інших районів області та м.Львів і відпочивають біля кар’єрів та місць не пристосованих для цього;

– відсутність належного контролю за поведінкою дітей на воді;

– нехтування правилами безпеки на воді.

Також жертвами води нерідко стають особи, які купаються у безлюдних місцях та у разі небезпеки не можуть розраховувати на допомогу інших людей.

Хочемо ще раз нагадати основні правила безпеки, яких необхідно дотримуватись при відпочинку на воді.

До купання:

 1. Перед купанням порадьтеся з лікарем та ретельно дотримуйтесь його порад, купання починайте при t повітря 25° С, t води 17-19° С.
 2. Купайтеся тільки в спеціально відведених та обладнаних місцях.
 3. За відсутності пляжу, вибирайте чистий пологий берег; попередньо виясніть чи немає на дні коряк, гострого каміння, ям. Засмічене і нерівне дно небезпечне навіть для досвідчених плавців.
 4. Не купайтеся відразу після прийому їжі і в нетверезому стані.
 5. Перед купанням корисно полежати і відпочити. Розігрітим входити у воду не радимо.

Під час купання:

 1. Входьте у воду обережно, зупиніться і швидко зануртеся з головою на неглибокому місці.
 2. Не доводьте тіло до сильного ознобу. Купатися можна не більше 10-15 хвилин.
 3. Не переривайте купання частими виходами із води і не стійте мокрими на вітрі .
 4. При судомах не розгублюйтесь,   намагайтеся  утриматися  на поверхні води, кличте на допомогу.
 5. Потрапивши у сильну течію, не боріться проти неї, а пливіть за течією,

наближаючись до берега.

 1. Потрапивши у вир не розгублюйтесь, наберіть побільше повітря в легені, зануртесь у воду і сильним ривком в бік, за течією виходьте з виру та випливайте на поверхню.
 2. Не плавайте далеко від берега, не запливайте за попереджувальні знаки.

 Після купання:

 1. При виході із води витирайте досуха тіло, розітріть його долонями чи рушником, швидко одягніться і пройдіться.
 2. Не лежіть після купання на сонці.
 3. Якщо хочете прийняти сонячну ванну, полежіть на сонці до купання, а після купання відпочиньте у затінку.

Поради тим, хто катається на човнах

(моторних катерах, скутерах, квадрациклах)

Правила плавання на човнах.

 1. Перед посадкою у човен, огляньте його та переконайтесь у його придатності, перевірте наявність весел, кочетів, черпака для відливу води, рятувальних засобів (рятувальне коло, рятувальний жилет).
 2. Посадку у човен проводьте обережно, ступаючи на середину настилу. Сідайте на лавку рівномірно. Не можна сідати на борт човна.
 3. Той, хто знаходиться за веслами, повинен пам’ятати про відповідальність, уважно дивитись вперед і не допускати зіткнень з перешкодами та іншими човнами.
 4. Якщо човен перевернувся, в першу чергу надайте допомогу тим, хто не вміє плавати, утримуючись за борти човна кличте на допомогу і загальними зусиллями штовхайте човен до берега, на мілину.

Забороняється:

 1. Перевантажувати човен понад встановлену норму.
 2. Перетинати курси катерів, близько підходити до них.
 3. Пересідати на воді з одного човна на інший, переходити в човні з місця на місце, розкачувати човен.
 4. Користуватися човном особам в нетверезому стані, а також дітям до 14 років без супроводу дорослих.
 5. Особи, які не вміють плавати, повинні сідати у човен, надівши на себе рятувальний жилет (пояс).

Звертаємося також до всіх організаторів святкових заходів та власників водних об’єктів з нагадуванням про те, що вони несуть персональну відповідальність за охорону життя людей, їх безпеку та забезпечують роботу відомчих рятувальних постів.

Про всі нещасні випадки на воді телефонуйте за номером  275-83–13, 0970170020 до Центральної рятувально–водолазної служби Львівської області та 2-12–54 до чергового райдержадміністрації та поліції (102) .

 дотримання правил безпеки

на воді – запорука Вашої безпеки в цілому!

 

Приємного вам відпочинку!

_________________________________________________________________________________________________________________________

Памятка для фізиних осіб, власників тварин, які мають право отримати дотацію за отримання молодняку великої рогатої худоби

ОГОЛОШЕННЯ

       Яворівським РЕМ ПрАТ “Львівобленерго” 07.05.2018 року та 08.05.2018 року будуть проводитись роботи по заміні аварійних опор по вул Яворівська в смт Івано-Франкове.

В частині смт.Івано-Франкове (вул Яворівська, вул Дорошенка, вул Садова, вул Б.Садова, вул Лелехівська, вул Симиренка, вул Крута, вул Новицького, вул Мазепи) з 09-00 год до 17-00 год буде припинене електропостачання.

Адміністрація РЕМ.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

ОГОЛОШЕННЯ

про наміри здійснення зміни тарифів для населення на послуги по збору твердих

побутових відходів в смт.Івано-Франкове та с.Верещиця

               ОБГРУНТУВАННЯ ЩОДО ЗМІНИ ТАРИФІВ

 Рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської селищної ради від 28.02.2017 року було погоджено тарифи на послуги по збору твердих побутових відходів для населення смт.Івано-Франкове та с.Верещиця, які були введені в дію з 01.04.2017 року.

  У зв’язку з тим, що з 01.10.2017 року перевізник ФОП “Чікель ВМ.” збільшив вартість вивозу 1 м.куб. ТПВ з 85,0 грн. до 118,0 грн. (підвищення на 39%), вартість збору ТПВ для 1 особи на місяць буде становити 15,78 грн. для жителів смт.Івано-Франкове та 10,69 грн. для жителів с.Верещиця.

  Пропозиції та зауваження щодо наведеної інформації подавати в Івано-Франківську селищну раду та комунальне підприємство “Благоустрій-Янів” протягом 3- календарних днів з дня висвітлення на сайті селищної ради та селищній дошці оголошень.

Адміністрація комунального підприємства

“Благоустрій-Янів” (19.04.2018 року)

___________________________________________________________________________________

ГОЛОВНЕ   УПРАВЛІННЯ   ДЕРЖАВНОЇ   СЛУЖБИ   УКРАЇНИ З   НАДЗВИЧАЙНИХ   СИТУАЦІЙ   У   ЛЬВІВСЬКІЙ   ОБЛАСТІ(ГУ ДСНС України у Львівській області) інформує :

Штормове попередження

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України по території області:

          Ввечері 12 лютого із збереженням вночі та вранці 13 лютого місцями туман видимістю 200 – 500 м. На дорогах ожеледиця.

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та своєчасної ліквідації їх можливих наслідків пропоную відповідно до компетенції:

– повідомити населення, селищні та сільські ради, підпорядковані підприємства, установи, організації щодо можливого ускладнення погодних умов;

– вжити залежних від Вас організаційних та практичних заходів щодо запобігання надзвичайних ситуацій внаслідок складних погодних умов;

– уточнити розрахунки сил та засобів та підтримувати їх у готовності до реагування на надзвичайні ситуації;

– при ускладнені обстановки, загрозі виникнення чи виникненні НС організувати чергування штабів (оперативних груп), залучення необхідних підпорядкованих сил і засобів та оперативно інформувати оперативно чергову службу ГУ ДСНС України у Львівській області щодо цього по      тел. 101.

Надається з метою завчасної організації заходів запобігання і реагування на можливі надзвичайні та інші небезпечні ситуації внаслідок складних погодних умов.

______________________________________________________________________________________

Доручення Голови Яворівської районної державної адміністрації від 18.01.2018 року № 11/5-18 (щодо захворюваності на кір)

__________________________________________________________________________________

Шановні громадяни!

               Сектор з питань цивільного захисту райдержадміністрації щиро вітає всіх з наступаючими святами Новим Роком та Різдвом Христовим і нагадує про необхідність неухильно дотримуватися правил безпечної поведінки під час проведення святкових заходів.

Зважаючи на те, що зазвичай під час Новорічних святкувань стрімко зростає кількість пожеж, які виникають внаслідок порушення правил пожежної безпеки при встановленні ялинок, користуванні гірляндами та піротехнічними виробами, дослухайтесь корисних порад і це допоможе Вам безпечно зустріти та провести Новорічні та Різдвяні свята:

– встановлюйте ялинку на стійкій основі – на надійній підставці, в посудині з піском, подалі від штор, гардин та інших предметів, які легко піддаються вогню;

– не прикрашайте ялинку целулоїдними іграшками, а також марлею, ватою, папером не просоченими вогнезахисною сумішшю;

– прикрашайте ялинку тільки електричними гірляндами промислового виробництва, купленими у спеціалізованих крамницях, а не на ринках, де часто-густо зустрічається неякісний товар;

– обов’язково перевірте справність електричного проводу та його ізоляцію;

– не дозволяйте дітям самостійно включати електрогірлянди;

– не встановлюйте ялинку поблизу опалювальних приладів, телевізорів тощо;

– ніколи не прикрашайте свічками новорічну ялинку! Це неминуче призводить до пожежі.

Щоб зберегти своє життя та майно від вогню необхідно:

– бути обережними під час поводження з відкритим вогнем та при запалюванні бенгальських вогників, феєрверків, вибухонебезпечних хлопавок, петард тощо;

– купувати лише ліцензовані піротехнічні вироби тільки в спеціалізованих магазинах;

– перед запуском ретельно вивчити інструкцію. Ніколи не давайте дітям самим запускати петарди!

– використовувати феєрверки та петарди тільки на відкритому повітрі!

Не запускати їх в квартирах, у дворах-колодязях, поблизу будинків і на невеликих обгороджених територіях;

– в жодному разі не залишайте сірники, запальнички, бенгальські вогники    та інші піротехнічні засоби у легкодоступних для дітей місцях, не дозволяйте малюкам самим бавитися з такими іграшками;

– не залишати без нагляду ввімкненими газові та електричні прилади;

– якщо ви опалюєте свою домівку печами (грубками, котлами) на твердому паливі стежте за справністю пічного опалення, не користуйтеся піччю, в якій утворилися тріщини;

– не використовуйте для розпалення печей легкозаймисті речовини.

Якщо ж сталося загоряння, а Ви самі не в змозі впоратися з вогнем негайно викликайте пожежно-рятувальну службу за телефоном “101”.

Під час проведення новорічних заходів з масовим перебуванням людей забороняється:

– проводити заходи в приміщеннях, що мають менше 2 виходів або встановлені грати на вікнах;

– допускати заповнення приміщень людьми понад установлені норми;

– встановлювати ялинку поблизу евакуаційних виходів і захаращувати коридори, проходи та підступи до засобів пожежогасіння;

– застосовувати для оформлення приміщень, виготовлення маскарадних костюмів і т.п. матеріали, необроблені вогнезахисним складом, целулоїдні іграшки, вироби з поролону та інших легкозаймистих матеріалів;

– категорично забороняється застосування свічок, бенгальських вогнів, різного роду піротехнічних ефектів, користуватися хлопавками, гасити світло        в приміщенні;

– кидати палаючі петарди, якщо поблизу є люди і тварини.

Під час проведення новорічних заходів повинно бути встановлено чергування осіб, відповідальних за пожежну безпеку.

Як свідчать аналіз небезпечних подій при використанні газу в побуті, більшість нещасних випадків відбувається через порушення абонентами умов безпечної експлуатації газових приладів, несанкціоноване втручання власників газового обладнання в роботу системи газопостачання та конструкцію газових приладів, систему димовідведення та вентиляції.

Пам’ятайте, що кожна людина повинна відповідально ставитися до безпечного поводження з газом у побуті, адже постраждати може не тільки вона сама, а й близькі та рідні, сусіди. То ж радимо вам – уважно стежте за роботою газового обладнання у себе в оселі та на прилеглій території і при найменших ознаках неполадок звертайтеся до аварійної служби за телефоном “104”.

Під час Новорічних та Різдвяних свят очікується значне зниження  температури. За таких умов традиційно зростає кількість подій, пов’язаних із переохолодженням та обмороженням.

Щоб уникнути цього необхідно:

– обмежити перебування на вулиці та пересування поза межами населених пунктів, особливо після вживання спиртних напоїв;

– відмовитись на цей період від прогулянок, особливо в нічний час, полювання, риболовлі, туристичних походів;

– для перебування на вулиці використовувати відповідне (тепле) взуття та одяг (взуття повинно бути у справному стані, сухим та не стискати ногу, одяг щільним, легким, не заважати рухові), лице і руки змастити жирним кремом або риб’ячим жиром;

– за можливості відмовитись на період стійких морозів від виїздів на власному автомобілі, а при необхідності – користуватись громадським транспортом.

Нагадуємо мешканцям району, в тому числі аматорам зимової рибалки, що протягом тривалого часу в грудні утримувалася погода з плюсовими температурами і через це льодовий покрив на річках та ставках є нестійким і небезпечним.

Не виходьте на лід без необхідності. Перед тим, як вийти на кригу, переконайтесь, що вона достатньо міцна. Безпечним для однієї людини вважається лід товщиною понад 7 см, а для групи людей товщина льоду має сягати 15 см (при цьому в розрахунок береться лише товщина нижнього, зеленуватого шару льоду).

          Бажаємо Вам веселого та безпечного святкування!

З А П А М ’Я Т А Й Т Е :

         Свято запам’ятається надовго, якщо воно пройде без проблем. Будьте обережні, бережіть своє життя та життя своїх близьких! Дотримуйтеся правил безпеки життєдіяльності!

      

З повагою

         завідувач сектору з питань

цивільного захисту райдержадміністрації  

підпис  

 В.М.КОМАР

____________________________________________________________________________________

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

 

20.06.2017 року о 16-00 год. в приміщенні залу засідань (колишній кінотеатр) відбудеться ХVІ-та позачергова сесія VІІ скликання Івано-Франківської селищної ради

____________________________________________________________________________________

ОГОЛОШЕННЯ !

Івано-Франківська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого комітету Івано-Франківської селищної ради :

1.Головного бухгалтера

Вимоги до кандидата : Громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 2 роки, чи стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 роки, вільне володіння державною мовою, вміння працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача.

2.Спеціаліста юрисконсульта

Вимоги до кандидата : Громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 2 роки, чи стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 роки, вільне володіння державною мовою, вміння працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача.

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, подають такі документи:

 • заява на участь в конкурсі;
 • заповнену особову картку (форми П-2ДС) з відповідними додатками;
 • Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання та протидії корупції» за 2016 рік;
 • копія паспорта;
 • копія ідентифікаційного номера;
 • копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобовязаних);
 • копії документів про освіту;
 • копія трудової книжки;
 • дві фотокартки, розміром 4-6 см;

Звертатися за адресою:

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається секретарем ради за адресою : смт.Івано-Франкове пл. Ринок,1, Яворівський район Львівська область, тел.: 3-34-44, 3-32-38

18.05.2017 року.

______________________________________________________________________

   ШАНОВНІ  МЕШКАНЦІ  !

   У цей благословенний час дозвольте щиро привітати Вас зі святом

світлого Христового воскресіння.!!!
Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріпляє віру та живить душу.
Тож нехай Божа милість та благословення оросять Ваше життя, а мир, любов та злагода запанують у Ваш
их оселях.
Зичу Вам гарного настрою, відмінного здоров’я, сімейного затишку, незмінного успіху та здійснення усіх задумів.

 Христос Воскрес! Воістину воскрес!

                З повагою

         Селищний голова                                                 Іван СЕМЕРЯК

________________________________________________________________________

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ

Івано-Франківської селищної ради

Відповідно до розпорядження Голови Яворівської районної державної адміністрації від 29.03.2017 року № 213/02-06 «Про завершення опалювального сезону 2016-2017 років», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги» та у відповідності до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 року № 630, з метою економії споживання природного газу 30.03.2017 року завершено опалювальний сезон 2016-2017 років.

__________________________________________________________________________

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ

смт.Івано-Франкове та с.Верещиця !

   Діючий на даний момент тариф на збір і вивіз сміття в смт.Івано-Франкове та в с.Верещиця введений в дію ще 01.08.2014 року.

    З цього часу значно зросли витрати, повязані із наданням такої послуги :

  • значно збільшилась вартість паливно-мастильних матеріалів;
  • суттєво подорожчали запчастини до сміттєвоза;
  • вартість послуг сміттєзвалища також зросла;
  • вартість послуг сміттєзвалища також зросла;
  • відбулось часткове коригування заробітної плати працівників.                                             Враховуючи вищенаведені факти, станом на 01.02.2017 року, старим діючим для абонентів економічно-невигідним тарифом відшкодовується лише 64,7% витрат, повязаних із збором та вивезенням побутових відходів. Внаслідок цього, виникла значна заборгованість за видалення сміття, що вже сьогодні є причиною його нерегулярного вивозу. Вже у найближий час, все це може призвести до повного припинення ліквідації сміттєвих завалів та поширення небезпечниз інфекцій і хворіб.                                                                                                                                    Виходячи з цього, виникла термінова необхідність у перегляді діючого тарифу за збір та вивіз побтових відходів для населення. Отож, ми пропонуємо Вам для ознайомлення, новий кономічно-обгрунтований тариф у розмірі :
  • 11 грн. 36 коп. з 1 людини/міс. – в смт.Івано-Франкове;
 • 7 грн. 69 коп. з 1 людини/міс. – в с.Верещиця.

Якщо у когось з мешканців є певні зауваження щодо пропонованого до впровадження тарифу чи пропозиції щодо інших можливих варіантів вирішення ситуації що склалась, то просимо подавати їх у письмовій формі до 15.02.2017 року, безпосередньо в офіс комунального підприємства “Благоустрій-Янів”.

Комунальне підприємство “Благоустрій-Янів”

_________________________________________________________________________

ДО УВАГИ ПРАЦЕДАВЦІВ ТА

НАЙМАНИХ ПРАЦІВНИКІВ!

Порушуючи трудове та податкове законодавство пам’ятайте про відповідальність!

Відповідно до статті 8 Закону України від 21 грудня 2016 року № 1801-VIII ,,Про Державний бюджет України на 2017 рік” з 1 січня 2017 року встановлено мінімальну заробітну плату у місячному розмірі – 3200 гривень.

Поряд з цим, відповідно до Закону України від 06 грудня 2016 року № 1774-VIII ,,Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” (далі – Закон №1774-VIII) мінімальна заробітна плата – це встановлений законом мінімальний розмір оплати праці за виконану працівником місячну (годинну) норму праці.

Окрім цього, Законом №1774-VIII внесено зміни до ст. 265 Кодексу законів про працю України, а саме збільшено фінансову відповідальність суб’єкта господарювання за:

– не допуск до проведення перевірки, якщо предметом такої перевірки є питання фактичного допуску до роботи осіб без укладання трудового договору або з оформленням такої особи на неповний робочий день, якщо насправді вона працює повний робочий день – 100 мінімальних заробітних плат (320 000 гривень);

– фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору. Виплата заробітної плати без нарахування та сплати ЄСВ та ПДФО. Оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві – 30 мінімальних заробітних плат (96 000 гривень);

– недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці, а також встановлених законом гарантій і пільг військовослужбовцям – 10 мінімальних заробітних плат (32 000 гривень);

– не допуск до проведення перевірки контролюючих органів з питань додержання законодавства про працю – 3 мінімальних заробітних плат (9 600 гривень).

Шановні громадяни, що працюють у суб’єктів господарської діяльності, ПАМ’ЯТАЙТЕ, що виплата заробітної плати, нижче встановленого рівня, чи нелегальна зайнятість – це відсутність або неналежне пенсійне забезпечення в майбутньому!!!

 

При недотриманні норм законодавства «Про працю», звертайтеся на урядову, «гарячу лінію» 0-800-507-309

_______________________________________________________________

                   ОГОЛОШЕННЯ

                 Шановна громада селища!!!

                          15 січня (неділя) о 17:00 год.  в Залі засідань та урочистостей (колишній кінотеатр) відбудеться  концерт колядок

   «Коляда, коляда ти пречудна і свята».

_______________________________________________________________

ШАНОВНІ БАТЬКИ

дитячих навчальних закладів № 1 та № 2 смт.Івано-Франкове !

       Відповідно до Наказу відділу освіти Яворівської РДА від 20.10.2016 року № 02-02/342 розпочинається електронна реєстрація у дошкільні навчальні заклади району за адресою : http: // sadok.loda.gov.ua//.

      Електронна реєстрація дітей у дошкільні навчальні заклади здійснюються відповідно до Положення про порядок електронної реєстрації у ДНЗ Львівської області, затвердженого наказом департаменту освіти і науки Львівської ОДА від 12.10.2016 року № 08-01/468, яке розміщене на сайті освіти у рубриці “Доступ до публічної інформації. Накази”.

      Усі заявки, які були зареєстровані на порталі мережі ДНЗ Львівської області www.lvivedu.com автоматично будуть перенесені до оновленої системи sadok.loda.gov.ua//.

     Відповідно до нового Положення батьки мають можливість зареєструвати заявку однієї дитини у 5 різних закладах. Перш ніж розпочати реєстрацію радимо на сайті sadok.loda.gov.ua//. увійти у рубрику “Інструкція” , де розміщений покроковий механізм реєстрації дітей у ДНЗ та детально ознайомитись з Положенням про порядок електронної реєстрації.

                                                                          ВАЖЛИВО ЗНАТИ !

        Заявки, які зареєстровані до жовтня 2016 року на www.lvivedu.com не потрібно перереєстровувати.

       Розпочато реєстрацію дітей, які народжені у 2016 році та батьки можуть зареєструвати свою дитину у вибрані 5 ДНЗ.

________________________________________________________________

 ОГОЛОШЕННЯ

27 ЛИСТОПАДА 2014 РОКУ о16.00

В ЗАЛІ ЗАСІДАНЬ ТА УРОЧИСТОСТЕЙ

(колишній кінотеатр)

ВІДБУДУТЬСЯ ЗАХОДИ ПРИУРОЧЕНІ

ДНЮ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ МЕШКАНЦІВ   ІВАНО-ФРАНКОВЕ.