Транспорт


Автовокзал Львів АС-4

Адреса автовокзалу: вул. Шевченка, 105 (Янівський цвинтар) (показати на мапі)Телефон довідки: 067-3239468

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення від Янівського цвинтаря, для смт. Івано-Франкове коригування по часу +25 хв

06:05 Львів — Краковець
06:30 Львів — Грушів
06:40 Львів — Оселя
06:50 Львів — Верещиця
07:00 Львів — Поруби
07:10 Львів — Мужиловичі
07:20 Львів — Верещиця
07:35 Львів — Яворів
07:45 Львів — Залужжя
07:50 Львів — Воля-Глиницька
08:00 Львів — Верещиця
08:25 Львів — Краковець
08:30 Львів — Мужиловичі
08:35 Львів — Немирів
08:40 Львів — Липовець
08:45 Львів — Верещиця
08:45 Львів — Колониці
08:50 Львів — Краковець
08:50 Львів — Великі Макари
08:50 Львів — Новини
08:55 Львів — Молошковичі
09:05 Львів — Залужжя
09:10 Львів — Смолин
09:15 Львів — Колониці
09:25 Львів — Старичі
09:35 Львів — Краковець
09:40 Львів — Оселя
09:40 Львів — Щеплоти
09:45 Львів — Воля-Глиницька
09:50 Львів — Яворів
09:55 Львів — Верещиця
10:00 Львів — Божа Воля
10:10 Львів — Щеплоти
10:15 Львів — Краковець
10:20 Львів — Яворів
10:20 Львів — Оселя
10:25 Львів — Грушів
10:30 Львів — Прилбичі
10:30 Львів — Новини
10:35 Львів — Іваники
10:35 Львів — Старичі
10:40 Львів — Мужиловичі
10:40 Львів — Сарни
11:00 Львів — Яворів
11:00 Львів — Верещиця
11:00 Львів — Іваники
11:05 Львів — Коханівка
11:10 Львів — Липовець
11:15 Львів — Оселя
11:20 Львів — Краковець
11:25 Львів — Яворів
11:30 Львів — Середкевичі
11:35 Львів — Поруби
11:35 Львів — Пісоцький
11:40 Львів — Яворів
11:40 Львів — Верещиця
11:50 Львів — Малнів
12:00 Львів — Бунів
12:05 Львів — Немирів
12:10 Львів — Краковець
12:15 Львів — Грушів
12:20 Львів — Глинець
12:25 Львів — Поруби
12:25 Львів — Молошковичі
12:35 Львів — Краковець
12:40 Львів — Поруби
12:50 Львів — Вовча Гора
12:55 Львів — Старичі
12:55 Львів — Середина
13:00 Львів — Верещиця
13:05 Львів — Мужиловичі
13:05 Львів — Воля Любинська
13:15 Львів — Середкевичі
13:15 Львів — Грушів
13:25 Львів — Верещиця
13:25 Львів — Воля-Глиницька
13:30 Львів — Бунів
13:30 Львів — Яворів
13:40 Львів — Колониці
13:50 Львів — Оселя
13:55 Львів — Немирів
14:00 Львів — Верещиця
14:05 Львів — Яворів
14:10 Львів — Щеплоти
14:10 Львів — Залужжя
14:10 Львів — Мужиловичі
14:15 Львів — Краковець
14:20 Львів — Яворів
14:25 Львів — Новини
14:30 Львів — Старичі
14:35 Львів — Колониці
14:40 Львів — Верещиця
14:40 Львів — Смолин
14:45 Львів — Краковець
14:45 Львів — Яворів
14:50 Львів — Залужжя
14:55 Львів — Воля-Глиницька
15:00 Львів — Яворів
15:10 Львів — Щеплоти
15:20 Львів — Іваники
15:25 Львів — Краковець
15:30 Львів — Грушів
15:35 Львів — Прилбичі
15:40 Львів — Яворів
15:45 Львів — Оселя
15:55 Львів — Поруби
16:00 Львів — Верещиця
16:05 Львів — Коханівка
16:10 Львів — Старичі
16:10 Львів — Бунів
16:20 Львів — Краковець
16:25 Львів — Яворів
16:35 Львів — Поруби
16:35 Львів — Немирів
16:40 Львів — Липовець
16:45 Львів — Сарни
16:45 Львів — Яворів
16:50 Львів — Божа Воля
16:55 Львів — Новини
17:00 Львів — Верещиця
17:00 Львів — Глинець
17:05 Львів — Мужиловичі
17:05 Львів — Яворів
17:10 Львів — Краковець
17:15 Львів — Середкевичі
17:20 Львів — Яворів
17:20 Львів — Великі Макари
17:25 Львів — Поруби
17:30 Львів — Іваники
17:30 Львів — Верещиця
17:35 Львів — Яворів
17:40 Львів — Пісоцький
17:45 Львів — Оселя
17:50 Львів — Воля Любинська
18:00 Львів — Грушів
18:00 Львів — Старичі
18:05 Львів — Середина
18:10 Львів — Краковець
18:15 Львів — Колониці
18:20 Львів — Вовча Гора
18:20 Львів — Оселя
18:25 Львів — Яворів
18:30 Львів — Залужжя
18:30 Львів — Молошковичі
18:35 Львів — Липовець
18:40 Львів — Малнів
18:45 Львів — Середкевичі
18:50 Львів — Мужиловичі
18:50 Львів — Верещиця
18:55 Львів — Краковець
18:55 Львів — Немирів
19:00 Львів — Бунів
19:10 Львів — Воля-Глиницька
19:20 Львів — Щеплоти
19:25 Львів — Оселя
19:30 Львів — Прилбичі
19:35 Львів — Воля-Глиницька
19:40 Львів — Грушів
19:45 Львів — Яворів
19:50 Львів — Верещиця
20:00 Львів — Старичі
20:05 Львів — Бунів
20:15 Львів — Поруби
20:25 Львів — Новини
20:50 Львів — Липовець
21:10 Львів — Новини
21:20 Львів — Мужиловичі
21:20 Львів — Старичі
22:00 Львів — Залужжя

за маршрутами автобусів

для смт. Івано-Франкове

коригування по часу +25 хв

Львів — Іваники
10:35 11:00 15:20 17:30

Львів — Божа Воля
10:00 16:50

Львів — Бунів
12:00 13:30 16:10 19:00 20:05

Львів — Великі Макари
08:50 17:20

Львів — Верещиця
06:50 07:20 08:00 08:45 09:55 11:00 11:40 13:00 13:25 14:00 14:40 16:00 17:00 17:30 18:50 19:50

Львів — Вовча Гора
12:50 18:20

Львів — Воля Любинська
13:05 17:50

Львів — Воля-Глиницька
07:50 09:45 13:25 14:55 19:10 19:35

Львів — Глинець
12:20 17:00

Львів — Грушів
06:30 10:25 12:15 13:15 15:30 18:00 19:40

Львів — Залужжя
07:45 09:05 14:10 14:50 18:30 22:00

Львів — Колониці
08:45 09:15 13:40 14:35 18:15

Львів — Коханівка
11:05 16:05

Львів — Краковець
06:05 08:25 08:50 09:35 10:15 11:20 12:10 12:35 14:15 14:45 15:25 16:20 17:10 18:10 18:55

Львів — Липовець
08:40 11:10 16:40 18:35 20:50

Львів — Малнів
11:50 18:40

Львів — Молошковичі
08:55 12:25 18:30

Львів — Мужиловичі
07:10 08:30 10:40 13:05 14:10 17:05 18:50 21:20

Львів — Немирів
08:35 12:05 13:55 16:35 18:55

Львів — Новини
08:50 10:30 14:25 16:55 20:25 21:10

Львів — Оселя
06:40 09:40 10:20 11:15 13:50 15:45 17:45 18:20 19:25

Львів — Поруби
07:00 11:35 12:25 12:40 15:55 16:35 17:25 20:15

Львів — Прилбичі
10:30 15:35 19:30

Львів — Пісоцький
11:35 17:40

Львів — Сарни
10:40 16:45

Львів — Середина
12:55 18:05

Львів — Середкевичі
11:30 13:15 17:15 18:45

Львів — Смолин
09:10 14:40

Львів — Старичі
09:25 10:35 12:55 14:30 16:10 18:00 20:00 21:20

Львів — Щеплоти
09:40 10:10 14:10 15:10 19:20

Львів — Яворів
07:35 09:50 10:20 11:00 11:25 11:40 13:30 14:05 14:20 14:45 15:00 15:40 16:25 16:45 17:05 17:20 17:35 18:25 19:45