Список депутатів по комісіях

Постійна комісія з питань благоустрою, будівництва, транспорту, зв’язку, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, рекреації та туризму

Голова комісії – Лучків Василь Степанович виборчий округ № 13

Секретар комісії – Скоробреха Віталій Іванович виборчий округ № 7

Заступник голови комісії – Дзизюк Олексій Іванович виборчий округ № 25

Члени комісії:

Червінка Мирон Степанович виборчий округ № 1

Смажевський Петро Казимирович виборчий округ № 3

Шпільман Максим Богданович виборчий округ № 6

Баландюх Роман Михайлович виборчий округ № 17

Червінка Микола Степанович виборчий округ № 19

Бундз Ростислав Мирославович виборчий округ № 24

 

Постійна комісія з питань економіки, планування бюджету, фінансів та роботи у сфері ЖКГ

Голова комісії – Салабай Василь Васильович виборчий округ № 16

Заступник голови комісії – Дрозд Сергій Петрович виборчий округ № 21

Секретар комісії – Майстришин Галина Романівна виборчий округ № 22

Члений комісії:

Хромчак Олег Ігорович виборчий округ № 12

Бутка Володимир Миколайович виборчий округ № 18

Хвіц Марія Несторівна виборчий округ № 20

 

Постійна комісія з питань депутатської діяльності, етики, дотримання правопорядку і законності

Голова комісії – Струк Юлія Станіславівна виборчий округ № 4

Заступник голови комісії – Смаль Микола Анатолійович виборчий округ № 15

Секретар комісії – Марич Роман Юрійович виборчий округ № 10

Члени комісії:

Дудяк Володимир Романович виборчий округ № 23

Жінчин Василь Миколайович виборчий округ № 26

 

Постійна комісія з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, соціального захисту перестарілих та у справах ветеранів

Голова комісії – Кріль Тарас Богданович виборчий, округ № 8

Заступник голови комісії – Скеба Михайло Костянтинович виборчий, округ № 5

Секретар комісії – Тлустий Тарас Семенович виборчий округ, № 14

Члени комісії:

Костельний Роман Володимирович виборчий, округ № 2

Дзюба Ігор Володимирович виборчий округ, № 11

 

Адміністративна комісія