Дошка оголошень

О Г О Л О Ш Е Н Н Я


20.06.2017 року о 16-00 год. в приміщенні залу засідань (колишній кінотеатр) відбудеться ХVІ-та позачергова сесія VІІ скликання Івано-Франківської селищної ради

____________________________________________________________________________________

ОГОЛОШЕННЯ !

Івано-Франківська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого комітету Івано-Франківської селищної ради :

1.Головного бухгалтера

Вимоги до кандидата : Громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 2 роки, чи стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 роки, вільне володіння державною мовою, вміння працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача.

2.Спеціаліста юрисконсульта

Вимоги до кандидата : Громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 2 роки, чи стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 роки, вільне володіння державною мовою, вміння працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача.

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, подають такі документи:

 • заява на участь в конкурсі;
 • заповнену особову картку (форми П-2ДС) з відповідними додатками;
 • Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання та протидії корупції» за 2016 рік;
 • копія паспорта;
 • копія ідентифікаційного номера;
 • копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобовязаних);
 • копії документів про освіту;
 • копія трудової книжки;
 • дві фотокартки, розміром 4-6 см;

Звертатися за адресою:

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається секретарем ради за адресою : смт.Івано-Франкове пл. Ринок,1, Яворівський район Львівська область, тел.: 3-34-44, 3-32-38

18.05.2017 року.

______________________________________________________________________

   ШАНОВНІ  МЕШКАНЦІ  !

   У цей благословенний час дозвольте щиро привітати Вас зі святом

світлого Христового воскресіння.!!!
Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріпляє віру та живить душу.
Тож нехай Божа милість та благословення оросять Ваше життя, а мир, любов та злагода запанують у Ваш
их оселях.
Зичу Вам гарного настрою, відмінного здоров’я, сімейного затишку, незмінного успіху та здійснення усіх задумів.

 Христос Воскрес! Воістину воскрес!

                З повагою

         Селищний голова                                                 Іван СЕМЕРЯК

________________________________________________________________________

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ

Івано-Франківської селищної ради

Відповідно до розпорядження Голови Яворівської районної державної адміністрації від 29.03.2017 року № 213/02-06 «Про завершення опалювального сезону 2016-2017 років», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги» та у відповідності до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 року № 630, з метою економії споживання природного газу 30.03.2017 року завершено опалювальний сезон 2016-2017 років.

__________________________________________________________________________

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ

смт.Івано-Франкове та с.Верещиця !

   Діючий на даний момент тариф на збір і вивіз сміття в смт.Івано-Франкове та в с.Верещиця введений в дію ще 01.08.2014 року.

    З цього часу значно зросли витрати, повязані із наданням такої послуги :

 • значно збільшилась вартість паливно-мастильних матеріалів;
 • суттєво подорожчали запчастини до сміттєвоза;
 • вартість послуг сміттєзвалища також зросла;
 • вартість послуг сміттєзвалища також зросла;
 • відбулось часткове коригування заробітної плати працівників.                                             Враховуючи вищенаведені факти, станом на 01.02.2017 року, старим діючим для абонентів економічно-невигідним тарифом відшкодовується лише 64,7% витрат, повязаних із збором та вивезенням побутових відходів. Внаслідок цього, виникла значна заборгованість за видалення сміття, що вже сьогодні є причиною його нерегулярного вивозу. Вже у найближий час, все це може призвести до повного припинення ліквідації сміттєвих завалів та поширення небезпечниз інфекцій і хворіб.                                                                                                                                    Виходячи з цього, виникла термінова необхідність у перегляді діючого тарифу за збір та вивіз побтових відходів для населення. Отож, ми пропонуємо Вам для ознайомлення, новий кономічно-обгрунтований тариф у розмірі :
 • 11 грн. 36 коп. з 1 людини/міс. – в смт.Івано-Франкове;
 • 7 грн. 69 коп. з 1 людини/міс. – в с.Верещиця.

Якщо у когось з мешканців є певні зауваження щодо пропонованого до впровадження тарифу чи пропозиції щодо інших можливих варіантів вирішення ситуації що склалась, то просимо подавати їх у письмовій формі до 15.02.2017 року, безпосередньо в офіс комунального підприємства “Благоустрій-Янів”.

Комунальне підприємство “Благоустрій-Янів”

_________________________________________________________________________

ДО УВАГИ ПРАЦЕДАВЦІВ ТА

НАЙМАНИХ ПРАЦІВНИКІВ!

Порушуючи трудове та податкове законодавство пам’ятайте про відповідальність!

Відповідно до статті 8 Закону України від 21 грудня 2016 року № 1801-VIII ,,Про Державний бюджет України на 2017 рік” з 1 січня 2017 року встановлено мінімальну заробітну плату у місячному розмірі – 3200 гривень.

Поряд з цим, відповідно до Закону України від 06 грудня 2016 року № 1774-VIII ,,Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” (далі – Закон №1774-VIII) мінімальна заробітна плата – це встановлений законом мінімальний розмір оплати праці за виконану працівником місячну (годинну) норму праці.

Окрім цього, Законом №1774-VIII внесено зміни до ст. 265 Кодексу законів про працю України, а саме збільшено фінансову відповідальність суб’єкта господарювання за:

– не допуск до проведення перевірки, якщо предметом такої перевірки є питання фактичного допуску до роботи осіб без укладання трудового договору або з оформленням такої особи на неповний робочий день, якщо насправді вона працює повний робочий день – 100 мінімальних заробітних плат (320 000 гривень);

– фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору. Виплата заробітної плати без нарахування та сплати ЄСВ та ПДФО. Оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві – 30 мінімальних заробітних плат (96 000 гривень);

– недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці, а також встановлених законом гарантій і пільг військовослужбовцям – 10 мінімальних заробітних плат (32 000 гривень);

– не допуск до проведення перевірки контролюючих органів з питань додержання законодавства про працю – 3 мінімальних заробітних плат (9 600 гривень).

Шановні громадяни, що працюють у суб’єктів господарської діяльності, ПАМ’ЯТАЙТЕ, що виплата заробітної плати, нижче встановленого рівня, чи нелегальна зайнятість – це відсутність або неналежне пенсійне забезпечення в майбутньому!!!

 

При недотриманні норм законодавства «Про працю», звертайтеся на урядову, «гарячу лінію» 0-800-507-309

_______________________________________________________________

                   ОГОЛОШЕННЯ

                 Шановна громада селища!!!

                          15 січня (неділя) о 17:00 год.  в Залі засідань та урочистостей (колишній кінотеатр) відбудеться  концерт колядок

 

   «Коляда, коляда ти пречудна і свята».

_______________________________________________________________

ШАНОВНІ БАТЬКИ

дитячих навчальних закладів № 1 та № 2 смт.Івано-Франкове !

       Відповідно до Наказу відділу освіти Яворівської РДА від 20.10.2016 року № 02-02/342 розпочинається електронна реєстрація у дошкільні навчальні заклади району за адресою : http: // sadok.loda.gov.ua//.

      Електронна реєстрація дітей у дошкільні навчальні заклади здійснюються відповідно до Положення про порядок електронної реєстрації у ДНЗ Львівської області, затвердженого наказом департаменту освіти і науки Львівської ОДА від 12.10.2016 року № 08-01/468, яке розміщене на сайті освіти у рубриці “Доступ до публічної інформації. Накази”.

      Усі заявки, які були зареєстровані на порталі мережі ДНЗ Львівської області www.lvivedu.com автоматично будуть перенесені до оновленої системи sadok.loda.gov.ua//.

     Відповідно до нового Положення батьки мають можливість зареєструвати заявку однієї дитини у 5 різних закладах. Перш ніж розпочати реєстрацію радимо на сайті sadok.loda.gov.ua//. увійти у рубрику “Інструкція” , де розміщений покроковий механізм реєстрації дітей у ДНЗ та детально ознайомитись з Положенням про порядок електронної реєстрації.

                                                                          ВАЖЛИВО ЗНАТИ !

        Заявки, які зареєстровані до жовтня 2016 року на www.lvivedu.com не потрібно перереєстровувати.

       Розпочато реєстрацію дітей, які народжені у 2016 році та батьки можуть зареєструвати свою дитину у вибрані 5 ДНЗ.

________________________________________________________________

 ОГОЛОШЕННЯ

27 ЛИСТОПАДА 2014 РОКУ о16.00

В ЗАЛІ ЗАСІДАНЬ ТА УРОЧИСТОСТЕЙ

(колишній кінотеатр)

ВІДБУДУТЬСЯ ЗАХОДИ ПРИУРОЧЕНІ

ДНЮ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ МЕШКАНЦІВ   ІВАНО-ФРАНКОВЕ.