Дошка оголошень

ОГОЛОШЕННЯ

про наміри здійснення зміни тарифів для населення на послуги по збору твердих

побутових відходів в смт.Івано-Франкове та с.Верещиця

               ОБГРУНТУВАННЯ ЩОДО ЗМІНИ ТАРИФІВ

 Рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської селищної ради від 28.02.2017 року було погоджено тарифи на послуги по збору твердих побутових відходів для населення смт.Івано-Франкове та с.Верещиця, які були введені в дію з 01.04.2017 року.

  У зв’язку з тим, що з 01.10.2017 року перевізник ФОП “Чікель ВМ.” збільшив вартість вивозу 1 м.куб. ТПВ з 85,0 грн. до 118,0 грн. (підвищення на 39%), вартість збору ТПВ для 1 особи на місяць буде становити 15,78 грн. для жителів смт.Івано-Франкове та 10,69 грн. для жителів с.Верещиця.

  Пропозиції та зауваження щодо наведеної інформації подавати в Івано-Франківську селищну раду та комунальне підприємство “Благоустрій-Янів” протягом 3- календарних днів з дня висвітлення на сайті селищної ради та селищній дошці оголошень.

Адміністрація комунального підприємства

“Благоустрій-Янів” (19.04.2018 року)

___________________________________________________________________________________

ГОЛОВНЕ   УПРАВЛІННЯ   ДЕРЖАВНОЇ   СЛУЖБИ   УКРАЇНИ З   НАДЗВИЧАЙНИХ   СИТУАЦІЙ   У   ЛЬВІВСЬКІЙ   ОБЛАСТІ(ГУ ДСНС України у Львівській області) інформує :

Штормове попередження

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України по території області:

          Ввечері 12 лютого із збереженням вночі та вранці 13 лютого місцями туман видимістю 200 – 500 м. На дорогах ожеледиця.

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та своєчасної ліквідації їх можливих наслідків пропоную відповідно до компетенції:

– повідомити населення, селищні та сільські ради, підпорядковані підприємства, установи, організації щодо можливого ускладнення погодних умов;

– вжити залежних від Вас організаційних та практичних заходів щодо запобігання надзвичайних ситуацій внаслідок складних погодних умов;

– уточнити розрахунки сил та засобів та підтримувати їх у готовності до реагування на надзвичайні ситуації;

– при ускладнені обстановки, загрозі виникнення чи виникненні НС організувати чергування штабів (оперативних груп), залучення необхідних підпорядкованих сил і засобів та оперативно інформувати оперативно чергову службу ГУ ДСНС України у Львівській області щодо цього по      тел. 101.

Надається з метою завчасної організації заходів запобігання і реагування на можливі надзвичайні та інші небезпечні ситуації внаслідок складних погодних умов.

______________________________________________________________________________________

Доручення Голови Яворівської районної державної адміністрації від 18.01.2018 року № 11/5-18 (щодо захворюваності на кір)

__________________________________________________________________________________

Шановні громадяни!

               Сектор з питань цивільного захисту райдержадміністрації щиро вітає всіх з наступаючими святами Новим Роком та Різдвом Христовим і нагадує про необхідність неухильно дотримуватися правил безпечної поведінки під час проведення святкових заходів.

Зважаючи на те, що зазвичай під час Новорічних святкувань стрімко зростає кількість пожеж, які виникають внаслідок порушення правил пожежної безпеки при встановленні ялинок, користуванні гірляндами та піротехнічними виробами, дослухайтесь корисних порад і це допоможе Вам безпечно зустріти та провести Новорічні та Різдвяні свята:

– встановлюйте ялинку на стійкій основі – на надійній підставці, в посудині з піском, подалі від штор, гардин та інших предметів, які легко піддаються вогню;

– не прикрашайте ялинку целулоїдними іграшками, а також марлею, ватою, папером не просоченими вогнезахисною сумішшю;

– прикрашайте ялинку тільки електричними гірляндами промислового виробництва, купленими у спеціалізованих крамницях, а не на ринках, де часто-густо зустрічається неякісний товар;

– обов’язково перевірте справність електричного проводу та його ізоляцію;

– не дозволяйте дітям самостійно включати електрогірлянди;

– не встановлюйте ялинку поблизу опалювальних приладів, телевізорів тощо;

– ніколи не прикрашайте свічками новорічну ялинку! Це неминуче призводить до пожежі.

Щоб зберегти своє життя та майно від вогню необхідно:

– бути обережними під час поводження з відкритим вогнем та при запалюванні бенгальських вогників, феєрверків, вибухонебезпечних хлопавок, петард тощо;

– купувати лише ліцензовані піротехнічні вироби тільки в спеціалізованих магазинах;

– перед запуском ретельно вивчити інструкцію. Ніколи не давайте дітям самим запускати петарди!

– використовувати феєрверки та петарди тільки на відкритому повітрі!

Не запускати їх в квартирах, у дворах-колодязях, поблизу будинків і на невеликих обгороджених територіях;

– в жодному разі не залишайте сірники, запальнички, бенгальські вогники    та інші піротехнічні засоби у легкодоступних для дітей місцях, не дозволяйте малюкам самим бавитися з такими іграшками;

– не залишати без нагляду ввімкненими газові та електричні прилади;

– якщо ви опалюєте свою домівку печами (грубками, котлами) на твердому паливі стежте за справністю пічного опалення, не користуйтеся піччю, в якій утворилися тріщини;

– не використовуйте для розпалення печей легкозаймисті речовини.

Якщо ж сталося загоряння, а Ви самі не в змозі впоратися з вогнем негайно викликайте пожежно-рятувальну службу за телефоном “101”.

Під час проведення новорічних заходів з масовим перебуванням людей забороняється:

– проводити заходи в приміщеннях, що мають менше 2 виходів або встановлені грати на вікнах;

– допускати заповнення приміщень людьми понад установлені норми;

– встановлювати ялинку поблизу евакуаційних виходів і захаращувати коридори, проходи та підступи до засобів пожежогасіння;

– застосовувати для оформлення приміщень, виготовлення маскарадних костюмів і т.п. матеріали, необроблені вогнезахисним складом, целулоїдні іграшки, вироби з поролону та інших легкозаймистих матеріалів;

– категорично забороняється застосування свічок, бенгальських вогнів, різного роду піротехнічних ефектів, користуватися хлопавками, гасити світло        в приміщенні;

– кидати палаючі петарди, якщо поблизу є люди і тварини.

Під час проведення новорічних заходів повинно бути встановлено чергування осіб, відповідальних за пожежну безпеку.

Як свідчать аналіз небезпечних подій при використанні газу в побуті, більшість нещасних випадків відбувається через порушення абонентами умов безпечної експлуатації газових приладів, несанкціоноване втручання власників газового обладнання в роботу системи газопостачання та конструкцію газових приладів, систему димовідведення та вентиляції.

Пам’ятайте, що кожна людина повинна відповідально ставитися до безпечного поводження з газом у побуті, адже постраждати може не тільки вона сама, а й близькі та рідні, сусіди. То ж радимо вам – уважно стежте за роботою газового обладнання у себе в оселі та на прилеглій території і при найменших ознаках неполадок звертайтеся до аварійної служби за телефоном “104”.

Під час Новорічних та Різдвяних свят очікується значне зниження  температури. За таких умов традиційно зростає кількість подій, пов’язаних із переохолодженням та обмороженням.

Щоб уникнути цього необхідно:

– обмежити перебування на вулиці та пересування поза межами населених пунктів, особливо після вживання спиртних напоїв;

– відмовитись на цей період від прогулянок, особливо в нічний час, полювання, риболовлі, туристичних походів;

– для перебування на вулиці використовувати відповідне (тепле) взуття та одяг (взуття повинно бути у справному стані, сухим та не стискати ногу, одяг щільним, легким, не заважати рухові), лице і руки змастити жирним кремом або риб’ячим жиром;

– за можливості відмовитись на період стійких морозів від виїздів на власному автомобілі, а при необхідності – користуватись громадським транспортом.

Нагадуємо мешканцям району, в тому числі аматорам зимової рибалки, що протягом тривалого часу в грудні утримувалася погода з плюсовими температурами і через це льодовий покрив на річках та ставках є нестійким і небезпечним.

Не виходьте на лід без необхідності. Перед тим, як вийти на кригу, переконайтесь, що вона достатньо міцна. Безпечним для однієї людини вважається лід товщиною понад 7 см, а для групи людей товщина льоду має сягати 15 см (при цьому в розрахунок береться лише товщина нижнього, зеленуватого шару льоду).

 

          Бажаємо Вам веселого та безпечного святкування!

З А П А М ’Я Т А Й Т Е :

         Свято запам’ятається надовго, якщо воно пройде без проблем. Будьте обережні, бережіть своє життя та життя своїх близьких! Дотримуйтеся правил безпеки життєдіяльності!

      

З повагою

         завідувач сектору з питань

цивільного захисту райдержадміністрації  

підпис  

 В.М.КОМАР

____________________________________________________________________________________

О Г О Л О Ш Е Н Н Я


20.06.2017 року о 16-00 год. в приміщенні залу засідань (колишній кінотеатр) відбудеться ХVІ-та позачергова сесія VІІ скликання Івано-Франківської селищної ради

____________________________________________________________________________________

ОГОЛОШЕННЯ !

Івано-Франківська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого комітету Івано-Франківської селищної ради :

1.Головного бухгалтера

Вимоги до кандидата : Громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 2 роки, чи стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 роки, вільне володіння державною мовою, вміння працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача.

2.Спеціаліста юрисконсульта

Вимоги до кандидата : Громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 2 роки, чи стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 роки, вільне володіння державною мовою, вміння працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача.

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, подають такі документи:

 • заява на участь в конкурсі;
 • заповнену особову картку (форми П-2ДС) з відповідними додатками;
 • Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання та протидії корупції» за 2016 рік;
 • копія паспорта;
 • копія ідентифікаційного номера;
 • копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобовязаних);
 • копії документів про освіту;
 • копія трудової книжки;
 • дві фотокартки, розміром 4-6 см;

Звертатися за адресою:

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається секретарем ради за адресою : смт.Івано-Франкове пл. Ринок,1, Яворівський район Львівська область, тел.: 3-34-44, 3-32-38

18.05.2017 року.

______________________________________________________________________

   ШАНОВНІ  МЕШКАНЦІ  !

   У цей благословенний час дозвольте щиро привітати Вас зі святом

світлого Христового воскресіння.!!!
Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріпляє віру та живить душу.
Тож нехай Божа милість та благословення оросять Ваше життя, а мир, любов та злагода запанують у Ваш
их оселях.
Зичу Вам гарного настрою, відмінного здоров’я, сімейного затишку, незмінного успіху та здійснення усіх задумів.

 Христос Воскрес! Воістину воскрес!

                З повагою

         Селищний голова                                                 Іван СЕМЕРЯК

________________________________________________________________________

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ

Івано-Франківської селищної ради

Відповідно до розпорядження Голови Яворівської районної державної адміністрації від 29.03.2017 року № 213/02-06 «Про завершення опалювального сезону 2016-2017 років», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги» та у відповідності до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 року № 630, з метою економії споживання природного газу 30.03.2017 року завершено опалювальний сезон 2016-2017 років.

__________________________________________________________________________

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ

смт.Івано-Франкове та с.Верещиця !

   Діючий на даний момент тариф на збір і вивіз сміття в смт.Івано-Франкове та в с.Верещиця введений в дію ще 01.08.2014 року.

    З цього часу значно зросли витрати, повязані із наданням такої послуги :

 • значно збільшилась вартість паливно-мастильних матеріалів;
 • суттєво подорожчали запчастини до сміттєвоза;
 • вартість послуг сміттєзвалища також зросла;
 • вартість послуг сміттєзвалища також зросла;
 • відбулось часткове коригування заробітної плати працівників.                                             Враховуючи вищенаведені факти, станом на 01.02.2017 року, старим діючим для абонентів економічно-невигідним тарифом відшкодовується лише 64,7% витрат, повязаних із збором та вивезенням побутових відходів. Внаслідок цього, виникла значна заборгованість за видалення сміття, що вже сьогодні є причиною його нерегулярного вивозу. Вже у найближий час, все це може призвести до повного припинення ліквідації сміттєвих завалів та поширення небезпечниз інфекцій і хворіб.                                                                                                                                    Виходячи з цього, виникла термінова необхідність у перегляді діючого тарифу за збір та вивіз побтових відходів для населення. Отож, ми пропонуємо Вам для ознайомлення, новий кономічно-обгрунтований тариф у розмірі :
 • 11 грн. 36 коп. з 1 людини/міс. – в смт.Івано-Франкове;
 • 7 грн. 69 коп. з 1 людини/міс. – в с.Верещиця.

Якщо у когось з мешканців є певні зауваження щодо пропонованого до впровадження тарифу чи пропозиції щодо інших можливих варіантів вирішення ситуації що склалась, то просимо подавати їх у письмовій формі до 15.02.2017 року, безпосередньо в офіс комунального підприємства “Благоустрій-Янів”.

Комунальне підприємство “Благоустрій-Янів”

_________________________________________________________________________

ДО УВАГИ ПРАЦЕДАВЦІВ ТА

НАЙМАНИХ ПРАЦІВНИКІВ!

Порушуючи трудове та податкове законодавство пам’ятайте про відповідальність!

Відповідно до статті 8 Закону України від 21 грудня 2016 року № 1801-VIII ,,Про Державний бюджет України на 2017 рік” з 1 січня 2017 року встановлено мінімальну заробітну плату у місячному розмірі – 3200 гривень.

Поряд з цим, відповідно до Закону України від 06 грудня 2016 року № 1774-VIII ,,Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” (далі – Закон №1774-VIII) мінімальна заробітна плата – це встановлений законом мінімальний розмір оплати праці за виконану працівником місячну (годинну) норму праці.

Окрім цього, Законом №1774-VIII внесено зміни до ст. 265 Кодексу законів про працю України, а саме збільшено фінансову відповідальність суб’єкта господарювання за:

– не допуск до проведення перевірки, якщо предметом такої перевірки є питання фактичного допуску до роботи осіб без укладання трудового договору або з оформленням такої особи на неповний робочий день, якщо насправді вона працює повний робочий день – 100 мінімальних заробітних плат (320 000 гривень);

– фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору. Виплата заробітної плати без нарахування та сплати ЄСВ та ПДФО. Оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві – 30 мінімальних заробітних плат (96 000 гривень);

– недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці, а також встановлених законом гарантій і пільг військовослужбовцям – 10 мінімальних заробітних плат (32 000 гривень);

– не допуск до проведення перевірки контролюючих органів з питань додержання законодавства про працю – 3 мінімальних заробітних плат (9 600 гривень).

Шановні громадяни, що працюють у суб’єктів господарської діяльності, ПАМ’ЯТАЙТЕ, що виплата заробітної плати, нижче встановленого рівня, чи нелегальна зайнятість – це відсутність або неналежне пенсійне забезпечення в майбутньому!!!

 

При недотриманні норм законодавства «Про працю», звертайтеся на урядову, «гарячу лінію» 0-800-507-309

_______________________________________________________________

                   ОГОЛОШЕННЯ

                 Шановна громада селища!!!

                          15 січня (неділя) о 17:00 год.  в Залі засідань та урочистостей (колишній кінотеатр) відбудеться  концерт колядок

 

   «Коляда, коляда ти пречудна і свята».

_______________________________________________________________

ШАНОВНІ БАТЬКИ

дитячих навчальних закладів № 1 та № 2 смт.Івано-Франкове !

       Відповідно до Наказу відділу освіти Яворівської РДА від 20.10.2016 року № 02-02/342 розпочинається електронна реєстрація у дошкільні навчальні заклади району за адресою : http: // sadok.loda.gov.ua//.

      Електронна реєстрація дітей у дошкільні навчальні заклади здійснюються відповідно до Положення про порядок електронної реєстрації у ДНЗ Львівської області, затвердженого наказом департаменту освіти і науки Львівської ОДА від 12.10.2016 року № 08-01/468, яке розміщене на сайті освіти у рубриці “Доступ до публічної інформації. Накази”.

      Усі заявки, які були зареєстровані на порталі мережі ДНЗ Львівської області www.lvivedu.com автоматично будуть перенесені до оновленої системи sadok.loda.gov.ua//.

     Відповідно до нового Положення батьки мають можливість зареєструвати заявку однієї дитини у 5 різних закладах. Перш ніж розпочати реєстрацію радимо на сайті sadok.loda.gov.ua//. увійти у рубрику “Інструкція” , де розміщений покроковий механізм реєстрації дітей у ДНЗ та детально ознайомитись з Положенням про порядок електронної реєстрації.

                                                                          ВАЖЛИВО ЗНАТИ !

        Заявки, які зареєстровані до жовтня 2016 року на www.lvivedu.com не потрібно перереєстровувати.

       Розпочато реєстрацію дітей, які народжені у 2016 році та батьки можуть зареєструвати свою дитину у вибрані 5 ДНЗ.

________________________________________________________________

 ОГОЛОШЕННЯ

27 ЛИСТОПАДА 2014 РОКУ о16.00

В ЗАЛІ ЗАСІДАНЬ ТА УРОЧИСТОСТЕЙ

(колишній кінотеатр)

ВІДБУДУТЬСЯ ЗАХОДИ ПРИУРОЧЕНІ

ДНЮ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ МЕШКАНЦІВ   ІВАНО-ФРАНКОВЕ.